Do aukce přijímáme i poškozené obrazy.
Spolupracujeme s renomovanými restaurátory.
Pokud chcete Váš obraz před vložením do aukce restaurovat (opravit či vyčistit), přineste Váš obraz do naší galerie a na bližších podrobnostech se dohodneme na místě.
Kolik to bude stát?
Za restaurování předem nic neplatíte. Obraz necháme restaurovat na své náklady, přičemž se pouze navýší provize z prodeje obrazu o 10%.
Co když se obraz neprodá?
Pokud si obraz nenajde svého dražitele, obraz Vám vrátíme zpět a za odborné restaurování nic neplatíte.
Samozřejmě je na posouzení personálu galerie, zdali je obraz vhodný k restaurování.
Restaurováním obrazu se zvýší jeho hodnota až na trojnásobnou cenu!
Zde je ukázka práce našich restaurátorů