Restaurování obrazů

Do aukce přijímáme i poškozené obrazy.

Spolupracujeme s renomovanými restaurátory.

Pokud chcete váš obraz před vložením do aukce restaurovat (opravit, vyčistit, zarámovat), přineste váš obraz do naší galerie a na bližších podrobnostech se dohodneme na místě.

Kolik to bude stát?

Za restaurování předem nic neplatíte. Obraz necháme restaurovat na své náklady, přičemž se pouze navýší provize z prodeje obrazu o 10%.

Co když se obraz neprodá?

Pokud si obraz nenajde svého dražitele, obraz vám vrátíme zpět a za odborné restaurování nic neplatíte.
Samozřejmě je na posouzení personálu galerie, zdali je obraz vhodný k restaurování.

Restaurováním obrazu se zvýší jeho hodnota až na trojnásobnou cenu!

Zde je ukázka práce našich restaurátorů