2 kusy : akvarel a litografie Hejna Václav

POPIS: Akvarel, rozměr 30 x 46 cm. Litografie rozměry tiskové plochy: 25 x 42
O AUTOROVI: Narodil se 24. 9. 1914 v Praze a zemřel v roce 1985. Malíř kraji, figurálních obrazů, podobizen a zátiší. Studoval na Vysoké škole architektury na české technice v Praze.... zobrazit více >
O AUTOROVI: Narodil se 24. 9. 1914 v Praze a zemřel v roce 1985. Malíř kraji, figurálních obrazů, podobizen a zátiší. Studoval na Vysoké škole architektury na české technice v Praze. Účastnil se mnoha výstav Topičově salonu v Praze. (Tomanův slovník)
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 800 Kč
Nedražilo se
Číslo položky:8752
Žádné příhozy