2 x Lodě na moří Autor nezjištěn
POPIS: 2X barevná litografie, rozměr tiskové plochy : 49,5 x 19,5 cm, 1X zaskleno - 1x bez skla. Rámy poškozeny
Vyvolávací cena: | 300 Kč |
Aktuální cena: | 500 Kč |
Číslo položky:6638