2 x Lodě na moří
2 x Lodě na moří
2 x Lodě na moří
2 x Lodě na moří
2 x Lodě na moří
2 x Lodě na moří
2 x Lodě na moří
2 x Lodě na moří
2 x Lodě na moří
2 x Lodě na moří
2 x Lodě na moří
+ 6

2 x Lodě na moří Autor nezjištěn

POPIS: 2X barevná litografie, rozměr tiskové plochy : 49,5 x 19,5 cm, 1X zaskleno - 1x bez skla. Rámy poškozeny
O AUTOROVI: Autora tohoto díla se nepodařilo určit.
Vyvolávací cena: 300 Kč
Aktuální cena: 500 Kč
Číslo položky:6638