2x z Vyšší společnosti Nesignováno .
POPIS: Dva akvarely rozměry : 26 x 20,5 cm / 36 x 28 cm. Originály, ilustrace z nakladatelství Edvard Beaufort. Volné listy
Vyvolávací cena: | 800 Kč |
Aktuální cena: | 800 Kč |
Číslo položky:14264
800 Kč | 23. 3. 2022 17:32:21 | |