2x z Vyšší společnosti Nesignováno .

POPIS: Dva akvarely rozměry : 26 x 20,5 cm / 36 x 28 cm. Originály, ilustrace z nakladatelství Edvard Beaufort. Volné listy
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 800 Kč
Číslo položky:14264
800 Kč 23. 3. 2022 17:32:21