Abstrakce Čížek Bohumil
POPIS: Olej na lepence, rozměr 33,5 x 26 cm, signováno vlevo dole Čížek
Vyvolávací cena: | 900 Kč |
Aktuální cena: | 2 100 Kč |
Číslo položky:5503