Abstrakce Souček Karel (Bor)
POPIS: Olej na plátně, rozměr 70 x 36 cm, krakeláž v malbě
Vyvolávací cena: | 3 000 Kč |
Aktuální cena: | 3 100 Kč |
24. 9. 2024 21:42:00
Číslo položky:20004
3 100 Kč | 8. 7. 2024 16:57:04 | |
3 000 Kč | 26. 6. 2024 23:53:45 | |