Abstraktní kompozice 1 Kroča Antonín

POPIS: Olej na sololitu, rozměr 61 x 90 cm, nerámováno
O AUTOROVI: Narodil se 21.10.1947 v Dolním Sklenově u Hukvald. Studoval na střední uměleckoprůmyslové škole v Uherském Hradišti a na pražské Akademii výtvarného umění u prof. J. Smetany... zobrazit více >
O AUTOROVI: Narodil se 21.10.1947 v Dolním Sklenově u Hukvald. Studoval na střední uměleckoprůmyslové škole v Uherském Hradišti a na pražské Akademii výtvarného umění u prof. J. Smetany a J. Johna. Ve svých dílech postupuje od jemných lazurových maleb přes expresivní figurální kompozice k strukturálně pojatým olejomalbám a emailům s vysokými pastami, směřuje až k dramatickým gestickým kompozicím na neporušeně bílých podkladech. (Výtvarné centrum Chagall)
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 3 100 Kč
Číslo položky:8598