Abstraktní kompozice Vaca Karel
POPIS: Olej na plátně, rozměr 56 x 57,5 cm, podloženo novou lepenkou, nově rámováno
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
Aktuální cena: | 24 000 Kč |
Číslo položky:10764