Adam a Eva Dědičová Irena

POPIS: Olej na plátně, rozměr 100 x 71 cm, nerámováno, nesignováno
O AUTOROVI: Narodila se v roce 1939 v Praze a zemřela v roce 1988 v Paříži. Studovala na Akademii výtvarného umění u prof. Sychry. Od roku 1969 žila střídavě v Praze a Paříži. Její krajiny... zobrazit více >
O AUTOROVI: Narodila se v roce 1939 v Praze a zemřela v roce 1988 v Paříži. Studovala na Akademii výtvarného umění u prof. Sychry. Od roku 1969 žila střídavě v Praze a Paříži. Její krajiny byly vizemi pouští a měst, vzdálených prostorů. (Výtvarné centrum Chagall)
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 2 100 Kč
Číslo položky:11559