Agitátor Konečný

POPIS: Tužka + akvarel, rozměr ve výřezu 22,5 x 39 cm, nerámováno
O AUTOROVI: O tomto autorovi nenalezeny žádné podrobnosti.
Vyvolávací cena: 200 Kč
Aktuální cena: 300 Kč
Číslo položky:7198
300 Kč 27. 10. 2018 00:08:41
200 Kč 17. 9. 2018 10:21:38