Akt Zlámal Petr

POPIS: Olej na plátně, rozměr 75,5 x 55 cm, nerámováno
O AUTOROVI: Narozen 1949 Český expresivně založený malíř, kreslíř, autor realizací v oblasti užitého umění a monumentální tvorby. Je zastoupen v mnoha veřejných i soukromých sbírkách.... zobrazit více >
O AUTOROVI: Narozen 1949 Český expresivně založený malíř, kreslíř, autor realizací v oblasti užitého umění a monumentální tvorby. Je zastoupen v mnoha veřejných i soukromých sbírkách. Syn výtečného malíře Wilhelma Zlamala poprvé vystavoval už ve 14 letech. Po úspěšném ukončení studia na Akademii výtvarných umění v Praze u profesora Paderlíka se vrátil do rodného Šternberka, kde tvoří dodnes. V roce 2022 uspořádalo Muzeum umění Olomouc autorovu rozsáhlou retrospektivu.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Číslo položky:18747
1 000 Kč 19. 2. 2024 21:18:08