Akt s náhrdelníkem Rotrekl Teodor
POPIS: Kombinovaná technika (olej, epoxid, pryskyřice) na dřevě, rozměry malby: 25,5 x 37 cm. Signováno: Rotrekl 80.
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
Aktuální cena: | 34 000 Kč |
Číslo položky:14249