Akt - Velký formát Hložek Pavel

POPIS: Olej na plátně, rozměr 90 x 120 cm, malba poškozena.
O AUTOROVI: Narodil se 16.4.1898 v Čachovicích u Mladé Boleslavi a zemřel v roce 1982 Studoval uměleckoprůmyslovou školu v Düsseldorfu, na AVU byl žákem prof. Obrovského a Švabinského.... zobrazit více >
O AUTOROVI: Narodil se 16.4.1898 v Čachovicích u Mladé Boleslavi a zemřel v roce 1982 Studoval uměleckoprůmyslovou školu v Düsseldorfu, na AVU byl žákem prof. Obrovského a Švabinského. Tvořil portréty, zátiší a krajiny. V roce 1935 podnikl cestu do Řecka. Byl členem J.U.V. v Praze. (Tomanův slovník)
Vyvolávací cena: 2 200 Kč
Aktuální cena: 2 200 Kč
Číslo položky:16169
2 200 Kč 20. 9. 2022 15:13:05