Alegorie vítězství Nechleba Vratislav
POPIS: Olej na dřevě, rozměry : 56 x 45 cm, signováno vlevo uprostřed. Dubová desky, nově rámováno.
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
Aktuální cena: | 16 000 Kč |
Číslo položky:12759