Alpské stavení Karl Maria Schuster

POPIS: Olej na dřevě, rozměr 53 x 72 cm, mírně poškozeno
O AUTOROVI: 1871-1953 Studoval v letech 1887 až 1896 na Vídeňské akademii výtvarných umění a absolvoval četné studijní cesty, mimo jiné do Grada. V roce 1902 se stal členem družstva... zobrazit více >
O AUTOROVI: 1871-1953 Studoval v letech 1887 až 1896 na Vídeňské akademii výtvarných umění a absolvoval četné studijní cesty, mimo jiné do Grada. V roce 1902 se stal členem družstva vídeňských výtvarných umělců (Künstlerhaus). Během první světové války pracoval jako válečný malíř.
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 500 Kč
Číslo položky:10174
3 500 Kč 5. 2. 2020 01:54:36