Anděl strážný Nesignováno .

POPIS: Olej na plátně, rozměr 67 x 53 cm
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 600 Kč
Číslo položky:14465
2 600 Kč 24. 1. 2022 17:06:34
2 500 Kč 22. 12. 2021 22:48:05