Andělská krása Jiří Petr

POPIS: Olej na sololitu, rozměr 70 x 35,5 cm, nerámováno
O AUTOROVI: 1980 Po absolvování gymnázia se věnoval kresbě a malbě. Vyjadřuje se rozmanitými malířskými styly (kubismus, realismus, abstrakce), jeho náměty sahají od figury po krajinu... zobrazit více >
O AUTOROVI: 1980 Po absolvování gymnázia se věnoval kresbě a malbě. Vyjadřuje se rozmanitými malířskými styly (kubismus, realismus, abstrakce), jeho náměty sahají od figury po krajinu a květinová zátiší.
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 3 200 Kč
Číslo položky:19249