Andělská krása Jiří Petr
POPIS: Olej na sololitu, rozměr 70 x 35,5 cm, nerámováno
Vyvolávací cena: | 1 500 Kč |
Aktuální cena: | 3 200 Kč |
Číslo položky:19249