Antika Dalí Salvador
POPIS: Litografie na ručním papíře, rozměr listu 65,5 x 38 cm, nově rámováno, zaskleno
Vyvolávací cena: | 4 500 Kč |
Aktuální cena: | 4 700 Kč |
Číslo položky:6923