Apoštol Pavel Nesignováno .
POPIS: Olej na dřevě, zpevněno roštem, Rozměry desky: 74 x 53 cm
Vyvolávací cena: | 4 500 Kč |
Aktuální cena: | 4 500 Kč |
Číslo položky:15867
4 500 Kč | 18. 11. 2022 21:41:13 | |