Apoštol Pavel Nesignováno .

POPIS: Olej na dřevě, zpevněno roštem, Rozměry desky: 74 x 53 cm
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Číslo položky:15867
4 500 Kč 18. 11. 2022 21:41:13