Arabští koně Nesignováno .
POPIS: Akvarel, rozměr ve výřezu 22 x 29 cm, zaskleno
Vyvolávací cena: | 1 200 Kč |
Aktuální cena: | 2 200 Kč |
Číslo položky:17017