Astry ve váze Cholodkov Nikolaj Ivanovič
POPIS: Olej na plátně, 55 x 65 cm, signováno azbukou
Vyvolávací cena: | 1 500 Kč |
Aktuální cena: | 4 300 Kč |
Číslo položky:7937