Autoportrét Herr
POPIS: Olej na plátně, rozměr 50,5 x 40,5 cm, nerámováno
Vyvolávací cena: | 1 500 Kč |
Aktuální cena: | 1 500 Kč |
Číslo položky:12427
1 500 Kč | 15. 3. 2021 01:12:58 | |