Autoportrét - podle Rembrandta Autor nezjištěn
POPIS: Olej na plátně fixováno na lepence, rozměr 37 x 32 cm, malba poškozena. Kopie autoportrétu Rembrandta.
Vyvolávací cena: | 1 000 Kč |
Aktuální cena: | 1 000 Kč |
Číslo položky:15546
1 000 Kč | 21. 6. 2022 14:20:12 | |