Baletka Nejtková Hana

POPIS: Olej na plátně fixováno na lepence, rozměr 48,5 x 32,5 cm, nerámováno
O AUTOROVI: 1915 – 2012 Malířka. Studovala soukromě u J. Krčila v Kutné Hoře a P. Skácela v Brně. Malířsky zachycovala reálné obrazy krajiny z Vysočiny a Litoměřicka, také figurální... zobrazit více >
O AUTOROVI: 1915 – 2012 Malířka. Studovala soukromě u J. Krčila v Kutné Hoře a P. Skácela v Brně. Malířsky zachycovala reálné obrazy krajiny z Vysočiny a Litoměřicka, také figurální folklorní výjevy ze Slovácka a květinová zátiší.
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč

24. 9. 2024 21:26:00
Číslo položky:21017
Žádné příhozy