Balkánská kuča Vukovič Svetislav

POPIS: Olej na lepence , rozměry 49 x 65 cm . Datováno 1929
O AUTOROVI: Narodil se 9. 5. 1901 ve Vršci v bývalé Jugoslávii a zemřel v roce 1978. Byl žákem akademie výtvarných úmění v Praze v letech 1921 až 1927 u profesorů Obrovského, Hynaise... zobrazit více >
O AUTOROVI: Narodil se 9. 5. 1901 ve Vršci v bývalé Jugoslávii a zemřel v roce 1978. Byl žákem akademie výtvarných úmění v Praze v letech 1921 až 1927 u profesorů Obrovského, Hynaise a Krattnera. Vystavoval souborně v Topičově saloně v květnu 1933 a v Bělehradě v roce 1934, kdy též maloval ikonostas prvního českého pravoslavného chrámu sv. Cyrila a Metoděje v Praze. (Tomanův slovník)
Vyvolávací cena: 4 300 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Číslo položky:11308