Balkánský dům Janoušek Josef

POPIS: Olej na lepence, rozměr 34 x 36 cm, nesignováno
O AUTOROVI: O tomto autorovi nenalezeny žádné podrobnosti.
Vyvolávací cena: 700 Kč
Aktuální cena: 1 100 Kč
Číslo položky:16788