Barevná políčka Kohoutek

POPIS: Olej na plátně fixováno na překližce, rozměr 35,5 x 65,5 cm, nerámováno
O AUTOROVI: O tomto autorovi nenalezeny žádné podrobnosti.
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 600 Kč
Číslo položky:13340
600 Kč 25. 8. 2021 11:36:25
500 Kč 6. 6. 2021 21:49:38