Barokní kytice Nesignováno .
POPIS: Olej na plátně, reitolováno, rozměr 62 x 53,5 cm, celkový rozměr včetně řezaného rámu 94 x 86 cm. Konec 18. století
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
Aktuální cena: | 45 000 Kč |
Číslo položky:13991