Barokní kytice Nesignováno .

POPIS: Olej na plátně, reitolováno, rozměr 62 x 53,5 cm, celkový rozměr včetně řezaného rámu 94 x 86 cm. Konec 18. století
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Aktuální cena: 45 000 Kč
Číslo položky:13991