Barokní zátiší se zeleninou a ptáky Nesignováno .
POPIS: Olej na plátně, rozměr 46,5 x 71,5 cm, přiložen posudek od PhDr. Miloslava Vlka
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
Aktuální cena: | 29 000 Kč |
Číslo položky:9311