Basa Hruška .
POPIS: Olej na plátně, rozměr 64,5 x 57 cm, poškozeno
Vyvolávací cena: | 1 500 Kč |
Aktuální cena: | 1 500 Kč |
Číslo položky:19283
1 500 Kč | 15. 1. 2024 01:33:14 | |