Basa Hruška M.

POPIS: Olej na plátně, rozměr 64,5 x 57 cm, poškozeno
O AUTOROVI: O tomto autorovi nenalezeny žádné podrobnosti.
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Číslo položky:19283
1 500 Kč 15. 1. 2024 01:33:14