Ece homo Bauch Jan
POPIS: Olej na plátně, rozměr 36 x 40 cm, z cyklu Ece homo, signováno Jan Bauch 1959. Původní verze publikovaná v monografii Jan Bauch - Jan Spurný, nakladatelství Odeon 1978, původní rám
Vyvolávací cena: | 2 800 Kč |
Aktuální cena: | 24 000 Kč |
Číslo položky:5290