Bažant s puškou Autor nezjištěn

POPIS: Olej na lepence, rozměr 70 x 50 , signováno nečitelně vpravo dole, nerámováno
O AUTOROVI: Autora tohoto díla se nepodařilo určit.
Vyvolávací cena: 400 Kč
Aktuální cena: 700 Kč
Číslo položky:5346