Bechyň Buben František
POPIS: Akvarel na papíru, ve výřezu pasparty: 20,5 x 29 cm, datováno 1910
Vyvolávací cena: | 300 Kč |
Aktuální cena: | 300 Kč |
Číslo položky:7053
300 Kč | 8. 11. 2018 18:30:32 | |