Bedřich Smetana Nesignováno .
POPIS: Uhel na tonovaném papíru, rozměry listu : 48 x 34 cm, nerámováno
Vyvolávací cena: | 600 Kč |
Aktuální cena: | 2 000 Kč |
Číslo položky:15159