Bedřich Smetana Nesignováno .

POPIS: Uhel na tonovaném papíru, rozměry listu : 48 x 34 cm, nerámováno
Vyvolávací cena: 600 Kč
Aktuální cena: 2 000 Kč
Číslo položky:15159