Begonie Milada Žáčková-Obereignerová (V.Rašík)
POPIS: Olej na sololitu, rozměr 72 x 52 cm, nerámováno
Vyvolávací cena: | 800 Kč |
Aktuální cena: | 800 Kč |
Číslo položky:8569
800 Kč | 23. 9. 2019 20:39:04 | |