Begonie Milada Žáčková-Obereignerová (V.Rašík)

POPIS: Olej na sololitu, rozměr 72 x 52 cm, nerámováno
O AUTOROVI: Narozena: 24.3.1891 Poděbrady (Nymburk) (Česká republika)
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 800 Kč
Číslo položky:8569
800 Kč 23. 9. 2019 20:39:04