Bělení látek Nesignováno .

POPIS: Olej na lepence, rozměr 52,5 x 74,5 cm, rám poškozen, v malbě flíčky
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Číslo položky:14580
1 000 Kč 11. 3. 2022 15:25:43