Benátky Příhoda Václav
POPIS: Olej na překližce, rozměr 51 x 71,5 cm, rám mírně poškozen
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
Aktuální cena: | 5 000 Kč |
Číslo položky:6490
Žádné příhozy | ||