Benátky - Velký formát Nesignováno .

POPIS: Olej na plátně, rozměr 187 x 127 cm, rozměr včetně rámu 216 x 156 cm
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Aktuální cena: 14 000 Kč
Číslo položky:16684