Berounka u Radotína Vlach František

POPIS: Olej na lepence, rozměry : 40 x 60,5 cm, nerámováno
O AUTOROVI: František Vlach (10. října 1941, Praha) Malíř, sochař, grafik. V letech 1958 – 1962 studoval na Střední uměleckoprůmyslové škole v Praze.
Vyvolávací cena: 1 300 Kč
Aktuální cena: 3 100 Kč
Číslo položky:12902