Bez názvu, 1981 Janíček James
POPIS: Litografie, rozměry ve výřezu pasparty: 59 x 42 cm, zaskleno, sklo poškozeno.
Vyvolávací cena: | 1 500 Kč |
Aktuální cena: | 1 500 Kč |
23. 9. 2024 21:22:00
Číslo položky:20265
Žádné příhozy | ||