Bílé růže Záběhlický Alois

POPIS: Olej na plátně fixováno na lepence, rozměr 69 x 48 cm, poškození v malbě
O AUTOROVI: 1883 -1962
O AUTOROVI: 1883 -1962
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 500 Kč
Číslo položky:19623
2 500 Kč 9. 4. 2024 19:21:52