Bitevní scéna Nesignováno .
POPIS: Olej na plátně, fixováno na desce, rozměry: 50 x 64cm rozměry, včetně rámu: 84 x 97 cm. Obraz z přelomu 18/19 stol.
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
Aktuální cena: | 13 600 Kč |
Číslo položky:19084