Bitevní scéna Nesignováno .

POPIS: Olej na plátně, fixováno na desce, rozměry: 50 x 64cm rozměry, včetně rámu: 84 x 97 cm. Obraz z přelomu 18/19 stol.
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Aktuální cena: 13 600 Kč
Číslo položky:19084